Užijte si
cyklovýlet
s rodinou!

Ochrana osobních údajů

Zásady zpracování osobních údajů

Níže uvedené zásady o ochraně osobních údajů se vztahují na všechny osobní údaje shromážděné správcem na základě plnění smluvního vztahu, právní povinnosti, oprávněného zájmu nebo uděleného souhlasu, a to prostřednictvím internetových stránek nebo jiných zdrojů, a popisují způsoby využívání a ochrany osobních údajů ze strany správce.

Správce:

Viz. Kontakt

Legislativa

Správce zpracovává osobní údaje uživatele poskytnuté telefonicky, osobně, písemně či elektronicky v souladu s čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „GDPR").

Rozsah zpracovaných údajů správcem

Jméno, příjmení, firma, adresa, telefonní číslo, e-mail, IČ, DIČ a další související komunikaci, informace a podklady, které uživatel v rámci poskytování služeb správci poskytne.

Doba uchování osobních údajů

Osobní údaje správce zpracovává a uchovává po dobu nezbytně nutnou k zajištění všech práv a povinností uživatele a po dobu, po kterou je správce povinen údaje uchovávat podle obecně závazných právních předpisů v oblasti ochrany osobních údajů.

Předávání osobních údajů třetím stranám

Správce předává osobní data uživatele třetím stranám, pouze pokud to vyžaduje jiný právní předpis; je to nutné k poskytnutí produktu či služby nebo na základě oprávněného zájmu správce. Předání osobních údajů se vždy děje na základě právního předpisu nebo na základě smlouvy s třetí stranou, která poskytuje dostatečné záruky ochrany osobních údajů.

Práva uživatele

Právo na přístup k osobním údajům -  uživatel má právo od správce získat informace o tom, zda zpracovává jeho osobní údaje, a pokud ano, o jaké údaje se jedná a jakým způsobem jsou zpracovávány. Uživatel má také právo, aby správce bez zbytečného odkladu opravil na jeho žádost nepřesné osobní údaje, které se ho týkají. Neúplné osobní údaje má uživatel právo kdykoli doplnit.

Právo na výmaz osobních údajů – uživatel má právo zažádat správce o výmaz či likvidaci jeho osobních údajů, které správce o uživateli zpracovává, pokud jsou splněny určité podmínky a uživatel o to požádá.

Právo na omezení zpracování osobních údajů - uživatel má právo, aby správce v určitých případech omezil zpracování osobních údajů uživatele. Proti zpracování, které je založeno na oprávněných zájmech správce, třetí strany nebo je nezbytné pro splnění úkolu prováděného ve veřejném zájmu nebo při výkonu veřejné moci, má uživatel právo kdykoli vznést námitku.

Právo na přenositelnost údajů – uživatel má možnost získat osobní údaje, které správci poskytl, v běžném a strojově čitelném formátu. Tyto údaje může následně předat jinému správci, nebo pokud je to technicky možné, žádat, aby si je správci předali mezi sebou.

Právo na odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů – uživatel má právo svůj souhlas kdykoli odvolat, a to zcela nebo i částečně. Souhlas lze odvolat písemným oznámením zaslaným na adresu správce nebo na jeho e-mailovou adresu. Osobní údaje může správce zpracovávat pouze v rozsahu potřebných právních důvodů zpracování, tzn. zejména při plnění svých právních povinností nebo pro účely ochrany práv a právních nároků.

V případě pochybností uživatele se zpracováním svých osobních údajů prováděné správcem, může podat stížnost přímo jemu, nebo se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů, případně na soud.

Jízdní kola pro celou rodinu

4EVER Hazard

Horské kolo 27,5''/29''

24 990,-

4EVER Jasmine

Dámské crossové kolo

10 990,-

KELLYS Viper 10

Horské kolo 26''/27,5''

8 990,-

KELLYS DESIRE 30

Dámské horské kolo 27,5 / 29

20 990,-

KELLYS Spider 30

Horské kolo 27,5''/29''

13 990,-

KELLYS Vanity 10

Dámské horské kolo 26¨

9 990,-

KELLYS Emma 16

Dětské kolo 16“.

4 190,-

Horské kolo ALPINA ECO M10

Horské kolo  26‘‘  Původní cena 7.490,-

6 890,-

Crossové kolo ALPINA ECO LC

Crossové kolo 28''  Původní cena 7.490 Kč.

6 890,-

KELLYS KITER 50

Juniorské horské kolo 24''

7 790,-

KELLYS KITE 12

Odrážedlo pro děti od 2 let v neonových barvách růžová, zelená, oranžová, žlutá a červená, modrá. Cena od:

2 650,-

Cyklodoplňky a sportovní potřeby

Dětská helma R2 růžová

Cyklo rukalice R2 dětské

Cyklo rukavice R2

Longboard Tempish

Skateboard Tempish

Floorbalový míček OXDOG

Floorbalová hůl WOOLOC

Floorbalová hůl OXDOG

Helma Tempish

Kolečkové brusle dětské Tempish

Kolečkové brusle Tempish

Cyklo helma R2

Sada světel KLS STRIKE SET

Zadní blikačka KLS ELEMENT

Dětská sedačka POLISPORT

Dětská sedačka s pětibodovým uchycením.

Dětská helma R2

Cykloservis, broušení bruslí, seřízení lyží

Kvalita našeho servisu je založena na mnohaletých a plnohodnotných zkušenostech. Provádíme celoročně kompletní servis kol - přezutí plášťů, doplnění výpletu a centrování kol, seřízení měničů a brzd, opravy nábojů a další....Opravujeme také elektrokola a provádíme montáž elektro sad. Na kola zakoupená u nás poskytujeme garanční prohlídku ZDARMA. Nabízíme kvalitní ruční broušení bruslí. Seřizujeme lyže.

Prodej a servis šicích strojů

V souvislosti s historií obchodu, která sahá až do 30. let minulého století, také prodáváme šicí stroje a náhradní díly. Zároveň provádíme i jejich opravy a servis.

CYKLO BORŮVKA rodinná tradice

Začátek našeho obchodu sahá do roku 1931. V  tomto roce se můj dědeček Josef Borůvka stal obchodním zástupcem firmy  Šicí stroje LADA.  V následujících letech zakoupil dům na ulici Dalimilova, dnešní Novosady,  zřídil zde obchod s šicími stroji a rozšířil sortiment o jízdní kola, kočárky a zemědělské stroje.  V  50. letech,  kdy se dostala k moci Komunistická strana, byl donucen obchod nedobrovolně uzavřít . V roce 1990, po změně politického režimu, obchod znovu otevřel  a navázal tak na rodinnou tradici, jeho syn a můj tatínek Josef Borůvka. V roce 2005 jsem převzala vedení obchodu a s radostí a láskou pokračuji  v tradici naší rodiny. Simona Bezáková, rozená  Borůvková

Jak šel čas...

Potřebujete s něčím poradit nebo sháníte konkrétní produkt?
Vyplňte své jméno.
Vyplňte svůj e-mail.
BORŮVKA SPORT VELKÉ MEZIŘÍČÍ
Novosady 1140/42
594 01 Velké Meziříčí
IČ: 64275329
Simona Bezáková
566 524 726
Otevřeno:
po - pá 8 - 11.30 13.00 - 17.00
so 8 - 11.00
Nahoru